TEKSTI ORIGJINAL

Dua ti them asaj zemrat nuk kan faj
dikur jemi dasht nganjehere dhe qaj
dua ti them asaj zemrat nuk kan faj dikur jemi dasht nganjehere dhe qaj

REF.:
Un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di

Kurr mos ja trego ditet qe kalum
nganjehere kujto sa shum u dashurum
kurr mos ja trego ditet qe kalum
nganjehere kujto sa shum u dashurum

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024