TEKSTI ORIGJINAL

Nuk mjafton nje unaze
T ‘kam me t’ boj oj cike nuse ne shtepine time
Apo don pajton taxi apo limuzine
Pse s ma jep dashni
Kur ta fal une zemren time
Allahile Allahile
Du me lujt une vec per qejf
O i omel si sherbet
Po me e mire jam vet
Jam nazelije
Ah per ty medet je tret o i shkrete
Hajde se zemra ime t’ perket
Po du me t dhane nje unaze
Ne doren tende ta mbash
Dashni te kam dhe me ke
Zemren rehat s’ ma le

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024