Teksti Origjinal

Me tjeter djal me sheh per krah
me sheh per krah
me sheh per krah
inat mos mbaj
ne jeten time me nuk je
Hallall e ke hallall e keeeeeee

Te kam dashur si e marr
Mijera dite kam humbur kote
Jo per mua tjeter djal
S'egziston ne ktë bote
Kur te pash duke u puthur
Me nje tjeter plot pasion
Syve sdoja tju besoja
Dhe as vetes jo

Ref :1x

Fjalet qe me thoje dje
Dhe premtime pa mbarim
I degjon sot tjeter kush
Qe ke vene ne vendin tim
Do te rrah do t'bej skandal
Me nje tjeter do te dal
Do ta bej une zemren gur
Per ty qe s'me deshe kuuuuuuuuur

Edhe pse te deshta fort
Skllave jo nuk behem dot
Ti tani je nje i huaj
Une njesoj do paguaj

Ske asgje qe te me thuash
Kam meshire qe ti te vuash
Nate e dite me ndiq nga pas
Nga inati plass!!

Ref: 1x

Fjalet qe me thoje dje
Dhe premtime pa mbarim
I degjon sot tjeter kush
Qe ke vene ne vendin tim
Do te rrah do t'bej skandal
Me nje tjeter do te dal
Do ta bej une zemren gure
Per ty qe s'me deshe kuuuuuur

Me tjeter djal me sheh per krah
me sheh per krah
me sheh per krah
inat mos mbaj
ne jeten time me nuk je
Hallall e ke,hallall e keeeeeeeeeeeeeeeeee

Ref: 1x

Fjalet qe me thoje dje
Dhe premtime pa mbarim
I degjon sot tjeter kush
Qe ke vene ne vendin tim
Do te rrah do t'bej skandal
Me nje tjeter do te dal
Do ta bej une zemren gure
Per ty qe s'me deshe kurr

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021