Teksti Origjinal

Ti i fike enderrat qe per ty i enderroja
Ti ma morre driten qe per ty shiqoja 2x

Refreni 2x

Mallku qofsh more i pabese
Si sme le aspak shprese
Se harroj more shume te dua
Deri sa te vdese o deri sa te vdese

Si ylli i mesnates ti per mu shendrite
Prap une ty te dua,prap do te jem me ty 2x

Refreni 2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021