Teksti Origjinal

2x
Lamtumire lamtumire me the ti nje nate
Pa plagose zemren time dhe u tretet larg

Refreni 2x

Sikur zogu ne kafaz,kur nuk ka liri
Zemra ime e plagosur,qan per dashuri

2x
Lamtumire,lamtumire nje fjale shume e rende
Si ta shlyje kete fjale nga mendja te kujtoj emrin tend

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021