Teksti Origjinal

ne kujtime te jetes time asnje lule ne fushen e blert
u lendua zemra ime nga nje dashuri e pasinqert
nje mij her un kam provu veq me harru nje mij jam pervelu e jam mashtru
se e dua veq ate e dy mos me fajsoni mua

thojn larg syve e lar zemres dashurit harrohen un jam tjeter tip i femres nje her dashurohem me mashtrove nuk me prit edhe pse je larg me vite dashuria ime veq po rritet

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021