Teksti Origjinal

REF....
JO jo nuk di a je i imi
A po me tjetren un po te
ndaj po po un tani do te
largohem dhe gjat koh per
ty do te qaj shum her te
thash te lutem mosss
dhe ti detin ma ben kot
me te vertet te deshta
kot se ti dole idiott....

REF......

IDIOTTT te deshta kot
mos harrooo se ka zot...2

REF.......
Po po me mir un te largohem
se ti zemren mu ma ke kall
jo jo nuk je ti i verteti
um ndrrove per 360 shkall
shum her te thash te lutem
moss dhe ti detin ma ben kot
me te vertet te deshta kot
se ti dole idiotttt.....

REF....

IDIOTT te deshta kot
mos harrooo se ka zott...4

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021