Teksti Origjinal

lei lei of of aman aman sikur sonte po knoj hova hova se qishtu o shok kangen ja vazhdova e po na lujka e hajde e tim gjakova sonte me vullnete se qishtu o shok dojm me kall me djege eh e mora briskun me qeru molla o neser masdite kem me shku ka shkolla e sikur sonte kangen qe ta knova lei lei of of e sikur sonte ty trashegova hej of of e tash o ty pritsh shum veni valla ju puth veni e lumi une visari hajde e merr emri po ja knoj visarit sonte me vullnete e po na kcen valoni hajde me vullnete qka me ba visar po na shkojka nata leht o prite prite visar aga e sikur sonte shok po knoj me vullnete e sikur sante nan knova karshi e tash leotrimi vazhdon per ty eh e po t shkojka zani s paska ma lezet se mu knu trodoni e me vullnet s paska me knu e ska shume dite qe jem taku e ska shume dite qe s paskam knu e shume kom knu per qat agronin e per vllaun e vet e me ja dispunu eh e rrafsh me tok u kall gjakova kur t knon trodoni tybe me vullnete e paska qelleu tali tybe dj perqef eh

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021