Teksti Origjinal

Beri trak... e degjove... zemren qe lendove
Buzet tona u larguan..endrat u harruan


mos e thyej zemren qe do
se do vuash ti pergjithmon
por buzet qe ti puthe dikur
jooo nuk do ti puthesh me kur

Si nje leter e grisur
ender e panisur
nate e zeze sec te vodhi
deshperimin me solli


mos e thyej zemren qe do
se do vuash ti pergjithmon
por buzet qe ti puthe dikur
jooo nuk do ti puthesh me kur

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021