Teksti Origjinal

Po lun Shota po lun Shota
bani Mashalla
Po lun Shota po lun Shota
bani Mashalla

Kush mos boje Mashalla
hupe o Allah
Kush mos boje Mashalla
hupe o Allah

Hajde shoto Mashalla
Fluturo me Kra
Hajde shoto Mashalla
Fluturo me Kra

Luj moj Shoto Luj
diten ta Paguj
Luj moj Shoto Luj
diten ta Paguj.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021