Teksti Origjinal

(2x) 1.str.
Ne mengjes kur u qova
n kafeter un shkova
vet per pi dolja ne kafe
me habiten me trulaven

Refrain:
Me kan tregu se tkan feju
fati si osht tash per mu
as kafen se pata pi
skgat dora vilngjani mo thy

(2x) 2.str.
u mondova te jemi vort
vet veten mos ta tregoj
mir por zemra sun duroj
lotin faqe pa pikoj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021