Teksti Origjinal

Presioni : Jemi ber keq fare jemi bo tepsi ky rabi jon i fort neve ntripa na ka shti fell me menu (woo) drejt me tkallzu (woo) smuj me ta spjegu sa gipc jena maru tu fol per do tema qe sti ti tut as trema qysh jen bo vena me atrakst problema tasht ti munesh me marr me mend tripi jon osht n`wend tripi shoki jem kogja na u ka shem .

Ye-ton: Bire bitin ta rolliti slliptin bona pisten si isi ky pisi ti kallzoj erifit fit e ki i kalli ka 100 her ndite shmek ski ti Yetoni haver aka mjeglla flo shum shishem babes amo weq si ............ une rimen ma t`forten n`club eyy.

Resperado Mariuano Resperado Mariuano Resperado Mariuano ....

Klepto:
qyky sen shkon per gjin qe rrin n`kafiqa sa seni po sillet sa femna me miniqa femna pa gaqica na weq kapim cica leni ju kto fore mos um kallzoni vica mas diskoteka hoteli vikendica hej mama sita a po don shampanjo nese nuk ka dhom weq hina nbanjo sna ha kari jarano kem me ba sabahto

Mjeglla:
tasht ajt kallzo bre wlla clubin n`door kush e ka jem tu hi njo ka njo qe po hina n`disko jam mbrenda me presionin wjen klepto me jetonin resperado mariuana ajde dj lshoja zonin se pe shoh dhipat po kallen po wallzoj nuk po nalen oj bjondin ajde ktu ta kalojm ma mir ket natun e rolliti e smokiti fyt per fyti e ndjersiti kalle naten mirmengjesi bojna qef sna nzen kreweti

Resperado mariuana resperado mariuana.......

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021