Teksti Origjinal

alo alo alooooo fol me muaaa
alooooooo vetem 5 minuta. x2

pse nuk me shikonn pse nuk me degjon pse po ik prej meje mos ke gjet naj tjeter ta kam than ty zemren e ti mua qka borq me ke ti mua dashurin e par

jabangji moj mu ke baaaa ne telefon spo folll ni fjallll te kam dasht si syt e mi do te qorrohem un pa tyy x2

alo alo alo fol me mua alo alo vetem 5 minuta.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021