Teksti Origjinal

i vetmi jam ne ket bote
qe te dua ty aq fort
syte e mi jan mbush me lot
z´di cka t´bej m´ndihmo o zot

(ref 2X)
me beso te lutem moj
se pa ty z´dua te jetoj
une i mjeri prap shpresoj
se me ty une dot jetoj

tash vetmia m´ka mundu
zemer e n´shpirt me ka semu
per mua me nuk ka jete
mbaroj dashnia e vertete

(ref 2x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021