Teksti Origjinal

8-shja 8gr. c8 n'hava t'qojn ...
(Da Ghost)
Yeahh... check ... Yeahhh
Mos u habit shorty se na gjith qishtu e kem tjert munohen dit e nat edhe pse e din qi nuk ja vlen
Hot qi rrin pin bim , qef kan nonstop mos harroni me agjin qi ni 8she osht nr1. ntop (ntop) e bin qysh e bin ? weq na e bim nkit prishtin sja vlen me kundershtu se veshi tonve jau nin . 10 sekonda fam zhurma sbohet kur sun e man nuk shahet e verteta se e verteta osht e ran Ghost ta shtin zemren me punu si ky Hi-Hat hekri kerset thirrum Hudini se pa Fam per 1 sekond jet . Beati mpercjell mu jo une beatin ngoje infinitin mos u gjuj nkar prit nren rri nven tfurnizoj edhe ty hiq nuk o problem e tash cepe cepe se na tbojna tok tok munohesh dit e nat nat e di po neve sun na rrok (rrok)
Ekremi Gj.
Ohhhh.....
kush u kthy nkit qim nane apet k k Kayt kijamet u kthyn krejt apet na t4tit t5tit t6tit t7tit na 8tit na kejt Infi Infi kur vim ili ili tlojm pa jet Tsmokiti si Malboro npaqet shkrij Argjent pa Flet parameno qa boj kur ndor e kom ni kimik Babes Eki nkoqe kapesh une t;heki se tpreki nuk disirati ty po apet une djegi kopjoje stilin sikur nkohen e disave be nonen e pisave se nin Ekin se je kunder shisave ndredh t'bichave (yeah) biliqave New York - Kosov Eki Imun ndaj rriqnave Idol i cicave te difsh karin te thithsh gjith high en start i pari nfinish (aha) harrova edhe diqka , Shqip Hop is coming bitch Defause , hama karin bitch
FuGaaa...
Ka qen qa ka qen u kon qa u kon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021