Teksti Origjinal

2x Dashurin qe e fala ti veq plag i qele t'mira
te dhurova ti me kom i shkele

2xREF: Miliona hilet e tua jan deshmi per ket
trathtime the qe te muajt vetmija
goja jote u perzij

2x: Qse sa ftyra tua asnja nuk pe njoh
dil prej zemres time se ma nuk te do

4xREF: Miliona hilet e tua jan deshmi per ket
trathtime the qe te muajt vetmija
goja jote u perzij

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021