Teksti Origjinal

Part time dukej se ishim bashk
Une dhe ti ,
Posht-nalt mendja po sillej prap
tash e di ii..
Aritmetik e sakt kur ne nuk bejm nje hap ..
As zemra ste ndjen ty
..Koha qe pas e lam
Nuk te jep me shanc (Wooooooouuooooo)

Rff.
Ti nga un mos prit gjithcka
Jeten time un e kam
Eshte me mir keshtu te ndar
dua dike me special

Sot ti mos me prit
Kce me mua ritmikisht
Anti feminist
Behu pak me exotik (HeYYY)

Ski faj ndoshta sjam un me fat...
Nuk e di!!!
Mos qaj njerz si ti ski pak
Sillu miiir
Nuk dua as nje fjal
Se me mjafton dhe kaq
Ti mshikon ne sy
Ne jeni vite larg
dhe kjo duket qart (uooouuuooooooo)

Rff.
Ti nga un mos prit gjithcka
Jeten time un e kam
Esht me mir keshtu te ndar
dua dike me special

sot ti mos me prit
kce me mua ritmikisht
anti feminist
behu pak me exotik (Heyyy)

Rff.
Ti nga un mos prit gjithcka
Jeten time un e kam
Esht me mir keshtu te ndar
dua dike me special..

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021