Teksti Origjinal

ti je shpirti jem
je zemra jem
hajde kce me mu
na ta dridhim ket ven

ti je shpirt ti je zemer
ti je ma e mir se secila femen
ej zemer ti je me mu nuk ke ku me shku
a me nuve se qishtu osht kjo pun
shum du
ma e mir po dokesh e lume en gjume

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021