Teksti Origjinal

Afer s'te kam
I vetem jam
Ti ne zemren time
Ke lene shume kujtime

Kujtoj mengjeset me ty
Kur ishim te sy
Tani kam shume mall
Se jemi afer dhe larg

Ref...x2
Sa e sa lutje
Do t'i bej per ty
Dua ta shoh
Diellin ne ata sy

Tani po vuaj
Se mbetem te huaj
Afer dhe larg
Te dy

Kujtoj momentin e pare
Dhe kohen kur jemi ndare
S'kish asgje me te bukur
Momentin kur te kam puthur

Dua dy fjale t'i them
Nese prape ty do te kem
Se je e vetmja per mua
Dhe vetem ty te dua

Ref...x3
Sa e sa lutje
Do t'i bej per ty
Dua ta shoh
Diellin ne ata sy

Tani po vuaj
Se mbetem te huaj
Afer dhe larg
Te dy

...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021