Teksti Origjinal

Da Ghost:
Veq nalu! Nalu, Nalu, Kqyrma, Kqyrma sherrin,
Rapper'at jon ba bitch'a, Tu e shit bothen, Lekun e nxjerrin,
Tmerrin e kan mjell, E po ma mjellin n'Hip-Hop,
Po menojn qe jem zhduk, E s'jem mo on top,
Me 1 fjal jav nali hovin STOP!
Kthehna pak n'koh havo, Si Back 2 the Future,
Nxeht o ka bohet, So qudi qe ftyrat ju skuqen,
Se rrena i dul n'pah, Pahiri kullat e letres jau rrxova,
Agimin n'qytet temin se nxen as 1 faker mo, 8shja's back biatch,

[Hook]:

LA LA LA.. And We still smoking,
LA LA LA.. That LA LA LA shit!
LA LA LA.. Roll light smoke pass,
LA LA LA.. 8shja's back biatch!

Fugaa:
Jom nxe me shkru historin, Qitu live n'mic un përmes rimav,
Qe 10 vjet n'kit qimnane, Kem bo sene, Kem bo tripa,
Kem ba na spote, Kem bo deal-a, Kem bo della,
Kem shku te dera, Click-Clack. Motherfukerz qita jena!
Si Infinit, Si 8she, Si e rrxume! Si n'kam,
30 e te nalt 1.9 Still Standing Proud n'kom!
Qe 10 vjet en'to bitch!
30 e te nalt, 1.9 Still Standing Proud n'kom! INFINIT

[Hook]:

LA LA LA.. And We still smoking,
LA LA LA.. That LA LA LA shit!
LA LA LA.. Roll light smoke pass,
LA LA LA.. 8shja's back biatch!

(Ghost) Here We go again! Rap fresh, Reboot! Pleq t'smut,
t'Pit dru, Me lyp me gjet, Ma t'qart ski ku!
(Fugaa) Ghost e Fug. C8. Tik-Tak. Kapaooww BOOM!
HAH! Qe qa ndodh, Qe qa ndodh, Kur s'jeni tu ngu ju!
(Ghost) Harrut kush ju ka pru, Narkotik për vesh,
Me kozmetik s'mahet loja, Se rrena gjith del n'shesh,
(Fugaa) Po folni për Twitter edhe për YouTube,
A keni harru qe kur kom lind, "Intel. Inside" brendi n'tru!

[Hook]:

LA LA LA.. And We still smoking,
LA LA LA.. That LA LA LA shit!
LA LA LA.. Roll light smoke pass,
LA LA LA.. 8shja's back biatch!

8shja's back biatch!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021