Teksti Origjinal

Refreni:
Kto rreperat shqipe PO mhabisin krejt
Ne SE sbojn si future Jan to bo si drake
Knej tregojn rrespekt anej folin hate
Grupe plot me fake yea fuck them krejt

I spit 16 e ta myti beatin
I do it for the team SE bashk e arritem
Ato vec bohen high kurse na e rritem
Ato numrojn llafet na numrojm profitin

Verse 1:
Si fillim fuck krejt kto tipat si bojn kot
Lejeni ju rrepin sjeni per ket sport
Femnat lidhen vet sikur hotspot
SE boj magji me shkop GANDALF

Cunat bojn shpenzime couple grands off
Shpija fucking hott prap mrena tu crop
Sunem fol per rrug sunem fol per road
Gjithmon aty me cunat no matter what

Fallcot shkojn e vin sikur transport
Si lo me mor frym shqipe head lock
Duhet me I transportu krejt be Bangkok
Jo per naj gjo but they bang cock

Rrepera tranvestita not man enough
Kujdesen vec per LOOKUN no per rrepin sot
Larg nga bota ime not my horizont
Man a lock it arff me cunat flight mode

Refren:
Kto rreperat shqipe PO mhabisin krejt
Ne SE sbojn si future Jan to bo si drake
Knej tregojn rrespekt anej folin hate
Grupe plot me fake yea fuck them krejt

I spit 16 e ta myti beatin
I do it for the team SE bashk e arritem
Ato vec bohen high kurse na e rritem
Ato numrojn llafet na numrojm profitin

Verse 2

Man a got Barz man a got Barz
E boj femnen me e dridh at big ass
SE SA tfort jeni krejtve ju pash
Ju rapers chat shit muhabete grash

Rrepera tpreferum biggie em and nas
Jam nis me shku nshkoll PO Skam shku nklas
Spliffat Jan te perditshem e jo me rast
Smoky deri kur te fikem der kur te shtrihem rat

Ma Mir I bje per shkurt muhabetit te gjat
Bojn sikur kan shum ato si kan pak
Knej I myten borxhet sun flejn rahat
Now go to sleep pussy good night

Roll another kush SE Du me Pi prap
Man a bo dru man a bo spat
Ato nisin aksjonin une ja boj cut
Rreperat dun me dal tpart fuck dat

Refren:
Kto rreperat shqipe PO mhabisin krejt
Ne SE sbojn si future Jan to bo si drake
Knej tregojn rrespekt anej folin hate
Grupe plot me fake yea fuck them krejt

I spit 16 e ta myti beatin
I do it for the team SE bashk e arritem
Ato vec bohen high kurse na e rritem
Ato numrojn llafet na numrojm profitin

Verse 3:
Tu Pi kush me kocin tu Pi kush me kocin
SA hap e myll syt e tham kavanozin
Rrepi pak Ma ndryshe si albumi noizyt
Ne ajer shumicen e kohes si puna pilotit

Rimat shum real fallcot I exposiii
Rrimat sakt sikur beckami kur jep krosin
Rreperat e din nuk e dun me ket krosin
Ta skandalizoj rrepin mr skandalozi

Mr big Varrosi mr SE njef Turpin
Not mr good looking femnat Ma dun tubin
Fiksohen me grupin dhe dashurit I hupin
Ajo nuk PO shveshet vec me tregu trupin

Rreperat bojn zhurm Edhe direkt hupin
Hala SE kan kuptu SE so kush kopjusin
Ato dun me va kthy PO na nuk va fusim
Vi nga fitimtaret nuk kam pun me humsin

Refren:
Kto rreperat shqipe PO mhabisin krejt
Ne SE sbojn si future Jan to bo si drake
Knej tregojn rrespekt anej folin hate
Grupe plot me fake yea fuck them krejt

I spit 16 e ta myti beatin
I do it for the team SE bashk e arritem
Ato vec bohen high kurse na e rritem
Ato numrojn llafet na numrojm profitin

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021