Teksti Origjinal

Un duj ty e ti duj veten
Kjo dashninpo ma nxin jeten
Kejt e din qka ban ajo
Po rrugdalje nuk po shoh x2

Ma ka ni
Ma ka ni zemra
Si ke me u kan ti e jemja
Ejvallah me be e bana
Dashnija jem per ty koft e mrama x2

Skam pa femer ma vetjnjake
Skam pa femer ma tinzake
Shum e fjalt kam ni
Dola tpash me sy te mi x2

Ma ka ni
Ma ka ni zemra
Ske me kan ti e jemja
Ejvallah me be e bana
Dashnija jem per ty koft e mrama x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021