Teksti Origjinal

Jasha Goni,Gon Kalaja
Kapedan je ti
Rrem tirona Ad sybardhi
E tja dim te dy(x2)

Tritol saksofoni
Te ben me kercy
Kshu ben batalioni
Kurr nuk behen dy(x2)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021