Teksti Origjinal

Buzet moj ambi, skam forz as me fol
O Zot bone hajr, me mu qka po ndodh
O fotot të Dasmes ti po i publikon
Sa ma shum m'lendon zëmra jem ma shum të don

Refren
Zëmren ma ke plas, Zëmren ma ke plas
Ti je nda prej meje zëmer gjithmone ka me t'dasht
Zëmren ma ke plas, Zëmren ma ke plas
Ti je nda prej meje zëmer gjithmone ka me t'dasht

Fotot të Dasmes ti po i publikon
Sa ma shum m'lendon zëmra jem ma shum të don
Deri sod me shpres kam jetu, sod shpresa u shu, ti ti ishe martu.

Refren 2x
Zëmren ma ke plas, Zëmren ma ke plas
Ti je nda prej meje zëmer une gjith ka me t'dasht
Zëmren ma ke plas, Zëmren ma ke plas
Ti je nda prej meje zëmer une gjith ka me t'dasht

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021