Teksti Origjinal

S'muj at kang me ngu se em kujtohesh
S'muj atje me shku se em kujtohesh
Nji got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
2x

Kom met taku prap prap, zemra po ma nin
Ti as nuk em thirr, as numrin nuk e fshin
Ti e din qysh marr frym ti ma din dobsin
Ti ma ke msu vujtjen ma ke msu dashnin

Qysh jam sill me ty ty nuk sillna sillna
Qysh jam mir me ty ty nuk mirna mirna
Gjith ke dasht me ble tesha me firma firma
Me mu e ke pas jeten si n filma filma

Baby per ty kejt i disha
Per ty kom hargju krejt qka kisha
A ishe kon me mu mos t'kisha
M'kujtohet kur dilsha e t'thirrsha

S'muj at kang me ngu se em kujtohesh
S'muj atje me shku se em kujtohesh
Nji got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
2x

E kam dit kur rren, e ki dit qysh m'kthen
Un e di ca blejn, ti e di ku m'gjen
Ti hala m'permend, un e di ket send
Cuz you was my girl, and i was your maan

Mu kan vetja, s’tlen urrejtja
T'mungon prekja, s'pres mem thon sorry
Shum krenari, qata s'em ki
T'mungoj e di, s'pres mem thon sory

S'muj at kang me ngu se em kujtohesh
S'muj atje me shku se em kujtohesh
Nji got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021