Teksti Origjinal

Ndrroje emrin kur don me fol per mu
T'paska rrejt tezja t'paska shti me knu
Gojen s'du me flliq sa shum t'kan asish
E vogel ishe prish e koke kthy n'bish

Bitchat po dojn fam tu ma permen emrim
Ik hi ksaj loje po don me flliq temin
Ti je veq ni bi**h nuk je rep artiste
Sun e bon ket shit moti t’kom hek prej liste

Po don beef me mu asni sekond nuk ta fali
Karrieren e ki dekt e karrigene ki gati
Un maj pare e ti man kart
Un gjepat plot
E ti konton that...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021