Teksti Origjinal

Posht nalt ekipa online
Rri urt se me mu sta man
Per fam kurr sbona skandal
E ke pa e din mir kurr sko mu nal

Lutu lutu lutu ma mir ko me ta qit
Ty nuk tboj diss bad bi**h u know me

Tu e pru trendin si me magji
When i shot i shot
Kjo osht fo real

Make dat pus** go crazy
Ty nuk tdho respket je lame bre

Gjith ki me kon posht meje
Don me mar kuroren hajde merre!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021