Teksti Origjinal

TI MENDOVE SE CDOGJE BLIHET ME PARA NE JETEN TIME ERDHE TI SHKEL E SHKO PER HER GJITHCKA. KREJT CFAR KISHA UNE TI DHASH CFARE KERKON ME SHUME ASNJEHER TI SME KE DASHT KOT BESOJA UNE

REF. 2x:
Shko ne rrugen tende
Me le ne fatin tim
Mund ta blesh ti gjithe boten
Asnjeher dashurin

ASKUJT NUK I BESOVA ME SHUME NE KETE JETE U MUNDOVA TE JEM ME TY GJITHMON UNE ISINQERT ASNJEHER NUK E MENDOVA JETEN UNE PA TY VETEN TIME E HARROVA PER DASHURIN

REF. 2x:
Shko ne rrugen tende
Me le ne fatin tim
Mund ta blesh ti gjithe boten
Asnjeher dashurin

REF. 4x:
Shko ne rrugen tende
Me le ne fatin tim
Mund ta blesh ti gjithe boten
Asnjeher dashurin

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021