Teksti Origjinal

Stop plp plp
seni lame wtf
i cant hear form the top
pe bojna si nclub
tavolina koka plot
tu u dok si nspot
7 shi jackpot
teper komfort
jeni shum t'dopa
i got that cake from behind jo nuk o fake nah

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021