Teksti Origjinal

Mbreme me qove leter
s'munda ta lexoj
me ra loti ne te
dhe ma trubulloj
Ç'fare munda t'dalloja
dy zemra te ngrira
njera ishte jotja
tjetra ishte imja.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021