Teksti Origjinal

Te dua dhe do te dua
Gjithmon e dashum
Me mungon trillimi
I zerit tend gjith
Jeten time do te te kujtoj.
Por une shpresoj
As tI te mos me harrosh
Te dua me gjith shpirt
Me mall do te te kujtoj
Por une shpresoj
Qe une edhe ti te
Me kujtosh

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021