Teksti Origjinal

Cdo nate ti me mungon
Cdo dite mendjen te ty e kam
Cdo agim me lot ne sy
nga mungesa qe s`te kam pran ty.
Thjesht mendoj se shume te dua
thjesht mendoje se sa shume me mungon
pastaj lotet do te rrjedhin nga faqet e tua
se fjala te vjen vet nga goja
se me ty jam DASHURUAR

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021