Teksti Origjinal

I dashur, mos u shqetëso për largësinë.
Zemra ime është brenda tëndes.
S'ka rëndësi sa larg ti shkon,
S'ka rëndësi sa larg unë jam.
E dëgjon zërin tim çdo
mëngjes kur të përshëndes?
E ndjen puthjen e mëngjesit
që nuk harroja kurrë të ta jap?
prandaj mos u shqeteso ti do
jeshe ne zemren time pergjithmone...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:Kartolina v4.0 © 2021