Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kasem Hallulli & Bujar Deliallisi - Skuadra E Tironës Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Skuadra e Tirones,17 nëndori
Skuadra e Tirones,17 nëndori
Fitoret i korri,kupën na e mori
Fitoret i korri,kupën na e mori
Skuadra e Tirones vesh për bukuri
Skuadra e Tirones vesh për bukuri
Na e kon zili kto cunat e ri
Na e kon zili kto cunat e ri
Ne skuadren ton e sigurt ësht mbrojtja
Ne skuadren ton e sigurt esht mbrojtja
Lirshëm rrin Mersini se lun Skënder Hodja
Lirshëm rrin Mersini se lun Skënder Hodja
Mu ne mesin e fushës veshur porsi zebra
Mu ne mesin e fushës veshur porsi zebra
Bukur e lun topin Brazilioni Mema
Bukur e lun topin Brazilioni Mema
Kush i rren kto mbrojtsa duke bohur xhibla
Kush i rren kto mbrojtsa duke bohur xhibla
Kush i shlon kto predha 15-katëshi "Minga"
Kush i shlon kto predha 15-katëshi "Minga"
Sa rrjedhshëm zbret sulmi sa lezet ka fusha
Sa rrjedhshëm zbret sulmi sa lezet ka fusha
Golat si Englezet na bon Shkëlqim Muca
Golat si Englezet na bon Shkëlqim Muca
Shkallet e stadiumit mushun me tifoza
Shkallet e stadiumit mushun me tifoza
Në cdo cep të fushësh gjindet Mirel Josa
Në cdo cep të fushësh gjindet Mirel Josa
Partizan përpara dhe në port kroson
Partizan përpara dhe në port kroson
Aty i ra Agustini gol me kok shënon
Aty i ra Agustini gol me kok shënon
Gjith tifozat e tjer pëllcasin nga inoti
Gjith tifozat e tjer pëllcasin nga inoti
Ne s'ka cna boj Rumuni jo mo Partizoni
S'ka cna boj Rumuni jo mo Partizoni
Megithse albitrat sna lejn me bo xhapin
Megithse albitrat sna lejn me bo xhapin
Tirona kampjone sdo ta nali hapin
Tirona e modhe sdo ta nali hapin
O ju dhasht e mara gëzohet Tirona
O ju dhasht e mara gëzohet Tirona
O ju hect përpara kupa osht e jona
O ju hect përpara kupa osht e jona...


Ky tekst u dërgua nga Tirona2021

Kasem Hallulli & Bujar Deliallisi - Skuadra E Tironës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skuadra E Tironës".
3. Video është e këngës "Skuadra E Tironës", por nuk këndohet nga Kasem Hallulli & Bujar Deliallisi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kasem Hallulli:


Komente 0