Official Video

Kastriot Braho & Feti Jance - Nur Teqe Shemberdhenj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/06/2014

2014-06-18T12:16:20


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nur Teqe Shemberdhenj" kënduar nga Kastriot Braho & Feti Jance.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Braho & Feti Jance i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kastriot Braho: