Official Video

Kastriot Braho & Feti Janca - Nje Cupe E Nje Djale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/06/2015

2015-06-19T13:18:38


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Cupe E Nje Djale" kënduar nga Kastriot Braho & Feti Janca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Braho & Feti Janca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kastriot Braho: