Official Video

Kastriot Braho - Te Pret Djali Ne Oborr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/01/2019

2019-01-22T18:40:14


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Pret Djali Ne Oborr" kënduar nga Kastriot Braho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Braho i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kastriot Braho: