Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Krasniqi - Syte E Saj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Si i Dehur Shikoj Syt e Saj
Me qmend aj shikim si ne enderr
po mendoj qe jam i vetmuar shpirti im..
Asnje tjeter sosht sikur ajo...
Engjull i bardh,
Zemres time i dhe flak e zjarr,
kot e pres e pres me ardh,
Ndoshta esht ber Shum von,
Ne syte e saj jam tradhetar
me faj ndihem me faj
e syt e saj me ben te qaj,
Ndoshta esht ber Shum von,
ne syte e saj jam tradhetar
me faj ndihem me faj
e syt e saj me ben te qaj.


Ky tekst u dërgua nga Fabian

Kastriot Krasniqi - Syte E Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syte E Saj".
3. Video është e këngës "Syte E Saj", por nuk këndohet nga Kastriot Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Krasniqi:


Komente 0