A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kastriot Krasniqi - Me Take


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

15/03/2017

2017-03-15T17:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Take" kënduar nga Kastriot Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018