Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha - Belbezon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Belbezon ,pa fund justifikime
Veç kerkon qe te te fale
Çdo gje shkoi
Njehere e mire mbaroj
Si hije shuhesh ,shuhesh tash.

Nje kitare diku per ty kendonte
Si e marre me zemer vrare
Por te them se ti se meriton
Ndjenjen e fjetur me s ma zgjon.

Jo te jem pa ty kjo gje me vret
se te dua te dua vertete
Larg po iku koken pas se kthej
Per ty asgje sdua te ndjeje.

Ah kur erdhi ajo vere e nxehte
Une te desha te desha vertete
Larg po iku koken pas se kthej
Per ty asgje sdua te ndjeje.

Pa ty jam , me pak i roberuar
Ky kujtim sjell kenaqesi.
Do vazhdoj i vetem te jetoj
Jashte vetes sime mbete ti.

Nje kitar.......(perseritet)Nuk kemi video për këtë këngë.
Kastriot Tusha - Belbezon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Belbezon".
3. Video është e këngës "Belbezon", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:


Komente 0