Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha - Fantazo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ti je larg tani,une krejt pa njeri,
por diçka ne na bashkon
nese fantazon.
Fantazo sikur, ne nuk u ndame kurre
perseri do te me gjesh
prane do te me kesh.
Duhet e di ,pak fantazi.

Dhe kthehem lehte e lehte,
prap ne nje tjeter jete
ku jemi une dhe ti.
Dhe prap ty te ndjej prane
si me magji mu thane,lotet ne syte e mi.
Duhet po e di ,veç pak fantazi.

Ref: Mos me zgjo le te fle
te besoj per nje çast se bashke jemi ne
per ta sjelle prape ne jete kte dashuri
fantazo edhe ti.

Dhe kthehem lehte e lehte
prap ne nje tjeter jete
ku jemi une dhe ti.
Dhe prap ty te ndjej prane
si me magji mu thane,lotet ne syte e mi.
Duhet po e di ,veç pak fantazi.

ref. Mos me zgjo....


Kastriot Tusha - Fantazo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fantazo".
3. Video është e këngës "Fantazo", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:


Komente 0