A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kastriot Tusha - O Yll I Bukur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/02/2010

2010-02-26T15:41:06


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Yll I Bukur" kënduar nga Kastriot Tusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardian Trebicka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O yll i bukur, o yll i bukur
O yll i bukur që nuk gjëndesh
O yll të thonë, o yll të thonë
O yll të thonë, diell ti je

Se ka njeri, se ka njeri
Se ka njeri bukurinë tënde
Me asnjeri, me asnjeri
Me asnjeri të ngjarë ke

Ti manushaqe, qi manushaqe
Ti manushaqe erë mirë
Më vjen aroma, më vjen aroma
Më vjen aroma duke shkuar

Po ku je ti, po ku je ti
Po ku je ti më bëhet dritë
O zemra ime, o zemra ime
O zemra ime je ti vetë

Edhe dimrin do ta bëj verë
Vetëm për një verë të të jetoj
Dhe kur ti të jesh larg meje
Me kujtimin e një vere
Me kujtimin e një vere
Do të rrojMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019