Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastriot Tusha & Andreino Lena - Vlora Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vlora Ime".
3. Video është e këngës "Vlora Ime", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha & Andreino Lena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastriot Tusha & Andreino Lena - Vlora Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/01/2015

2015-01-05T13:51:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vlora Ime" kënduar nga Kastriot Tusha & Andreino Lena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Tusha & Andreino Lena i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adrian Gaxha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ka shume kohe qe je larguar,
Nuk e di se ku ke shkuar
Si i çmendur t'kam kerkuar
Neper shi.

Dite nate te sjell ne mënd,
Perseris une emrin Tend
Ikja jote me mungon
O Zot sa me mundon

Ref: (4x)
Vlora ime, emrin kurre nuk ta kam haruar,
Vlora ime ti je plage e pasheruar,
Zemra ime, kendoj dhe qaj per Ty,
Askush tjeter s'te ka dashur sikur une.Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë