Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha & Manjola Nallbani - Heronjet E Llapit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Manjola Nallbani

05/05/2016

2016-05-05T14:51:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Heronjet E Llapit" kënduar nga Kastriot Tusha & Manjola Nallbani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Tusha & Manjola Nallbani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet