Kastro Zizo

Ja Me Cilin Politikan Do Ta Kalonte Natën Kastro Zizo Po Të Ishte Gay…!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-10-2015]
Ai pa dyshim që është njëri ndër këngëtarët më me stil dhe të talentuar të skenës shqiptare. Fjala është për Kastro Zizon I cili së fundmi ishte i ftuar në emisionin Oktapod me Turjan Hyskën.

Gjatë intervistës, Kastro u përgjigj rreth shumë pyetjeve. Ndërsa në pyetjen se po të ishte Gay me cilin politikan do ta kalonte natën: Kastro u përgjigj që i zgjedhuri I tij është Lulzim Basha.
 (Indeksonline)Komente 0