Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kastro Zizo - Heartbroken


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2016

2016-05-05T18:06:45Kastro Zizo do të vijë me një këngë të re shoqëruar edhe me videoklip.
Kënga mban titullin “Heartbroken” që nga anglishtja në shqip përkthehet “Zemërthyer”. Kastro Zizo është bërë pjesë e labelit 360 PM Records dhe ndoshta për këtë arsye edhe kënga e radhës vjen në anglisht, për tu dëgjuar edhe në tregun ndërkombëtar. Në rrjetin social Facebook Kastro ka ndarë me ndjekësit e tij edhe një foto nga kënga që pritet të lançohet së shpejti, siç shprehet dhe vetë ai.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...