Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Kastro Zizo, Eneda Tarifa & Robert Berisha - Çuna Dhe Goca  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

05/10/2018

2018-10-05T17:00:03+00:00

Më Shumë Nga

Robert Berisha

Më Shumë Nga

Eneda Tarifa

Video Produksioni:

Pro Video
[Kastro]
Goca, goca dhe shiu
Neda, Berti stuhiu
Nona, nona po qeshte
Nona, nona po qante
Doja, doja t'martoja
S'doja, doja t'martoja goca
Goca dhe shiu, goca
Po t'hante miu, goca
Po binte shiu, çuna
çuna dhe goca x4

[Eneda]
E bijka shiu
pa pushu x2
E mbeten gocat
pa u martu x2

[Robert]
Do martojm na çikat e
do bojm darsem t'madhe
Do martojm ne çunat o
do bojm darsem t'madhe x2

[Kastro]
Zemra, seksi, qyteti
zemra, po t'hidhen lek ty
Euro, jo po dollari
euro, po ta qaj hallin
Zemra, goca shume emra
emra, seksi dhe fshati
po lun sahati
do ken' shumë fatin
çuna dhe goca x4

Eneda]
E bijka shiu
pa pushu x2
E mbeten gocat
pa u martu x2

[Robert]
Do martojm na çikat e
do bojm darsem t'madhe
Do martojm ne çunat o
do bojm darsem t'madhe x2


Ky tekst u dërgua nga bzzzz
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet