Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Vinsmoker - Drunk In Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

PO TREGOHEM SEXY DHE JO BANAL...
MEZI PRES TE PREK TY DEGJOJ NJE FJALE...
DESHIRON TE DEHESH ME GJOKSIN JASHTE...
NATA PO TKERKON TY PER LA LA LA...
MA KE NDEZUR EPSHIN MKE BERE MANIAK...
PO MA HEQ TI TRURIN ME PREK NGA PAK...
OH, SA E BUKUR JETA ME TY KAQ PRANE...
ME NE FUND TE GJETA TY LA LA LA...

LERME TE TPUTH...
LERME KU TDUSH
LERME ZEMER
LERME TE TPUTH...Featuring: Vinsmoker
Publikimi: 03/04/2020
Produksioni: Vinsmoker


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0


Kastro Zizo & Vinsmoker - Drunk In Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drunk In Love".
3. Video është e këngës "Drunk In Love", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Vinsmoker.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.