Më mbaj mend (për 1 muaj)

Katerina - Sot Je I Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  11

Jetojm nje jet pa plag te
te mendoj,por me s'te kam
Athua ndonjehere ty do te harroj,
a thua dhimbjen don te
me pushoj.
ref:Te kam dashur gjith jeten,
me shum ty se veten nje tjeter ti paske dasht,
e lendove zemren time te desha,
pa hile por ti sot je i asaj
strofi i 2:
Sot jet me s'kam s'mundem te jetoj,
kur me ty s'jam a thua ndonjehere ,
ty do te harroj a thua dhimbjen don te me pushoj.
ref:
te kam dashur gjith jeten,
me shum ty si veten ,
nje tjeter ti paske dasht,
e lendove zemren time,
te desha pa hile por ti sot je i asaj
ref:
te kam dashur gjith jeten,
me shum ty si veten .
nje tjeter ti paske dasht,
e lendove zemren time te desha pa hile,
por ti sot je i asaj
Katerina
Publikimi: 15/06/2013
Festivali: Top Fest 10


Katerina - Sot Je I Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Je I Asaj".
3. Video është e këngës "Sot Je I Asaj", por nuk këndohet nga Katerina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0