Audio

Top 200

Kauzza E Arte - TPerkujtoj Shok (Maturantit Te Vdekur)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/05/2009

2009-05-13T13:01:09Sa her e ndigjoj ezanin meniher mshkon mendja diten qe ti vdiqe te une filloj dhembja e kom ni lutje per ty o shoku kujdestar shoku yn vdiq mos ja fshi emrin nditar ende gjendet nklas shiko po qeshet me ne mburret me shoqnin qe kishte nshpirt tij po boj be ti shok se meritove me vdek kaq i ri ti shok se meritove met ra dheu per mi ti shok vdeke i ri kishe veq 19 pranvera ndodhi aksident trafiku per parajs tu hap dera tkerkoj me mall ni maturant ku ka met rubriken e notav tash u shkru ka ndrru Jet HEKURAN pse na le tash kur maturen e kemi ti sdot jesh prezent Lamtumiren kur ta themi loti i maturanitit i than lulet mbi varr a dit qaja bash me qiellin thoja o shi mos u nal

Vdekja jote shok m'lendoj nuk t'harroj kurr shok ishe nje maturant maturant te kerkoj perher o shok ti nuk je nuk je tash me nuk jeton pushon nen dhe

Fotografia nklas i ndan momentet me neve edhe qielli me ne qante u ba tronditje e reve ishin lotet si ngushllim zemra dhimbjet sun i man tashh e di qe nuk je gjall u bere engjull Hekuran perkujtojm edhe VALMIRIN edhe pse se kem pas nklas lutemi zotit per juve tju pushoj shpirti nparajs dy engjujt O ZOT let prehen n'XHENET e familjeve tyre o ALLAH jepju gajret e di osht dhimbje e madhe me hup dikon qe e don kejt um thojn qe ke dek po nzemren tem hala jeton a thu qysh u ndje nana me qefin tbardh e ka pa djalin kejt bota mi dhan ngushllime apet sun ja hek mallin merzitna kur menoj se e zbrazt ka met banka une knoj se kan than vaji i burrit osht kanga masi nuk muj met ringjall do ta kisha nje deshir te me thuash shoku im un po shkoj Lamtumir

Vdekja jote shok m'lendoj nuk t'harroj kurr shok ishe nje maturant maturant te kerkoj perher o shok ti nuk je nuk je tash me nuk jeton pushon nen dhe

deshta mej dhan fund me i me i bo ni stop reptures po merzitna kur menoj qe sdot jesh mbramje tmatures skem fuqi mat madhe let bahet qa don Zoti po ku je o shoki jem hajde nklas let thahet loti pe du forcen e botes se vullnet ma nuk kom po du me kthy kohen at knaqsi ku e lam ni Lule u tha nrini shoqnia met pa vlla edhe kta e provum ZOT MA KEQ QKA KA jom hi ntripat e budalles sjom ka di as qa po fooli u ba boll me gjithqka kjo ngjarje teper mblodhi shok tkujton krejt klasa per ty dot na mer malli per Lamtumiren e fundit solla ni Kuror te VARRI munges e madhe nklas tkujton shoqnia e jote jetove sa jetove u bere engjull i asaj bote do tna mungosh gjithmon ti je gjall zemren ton brenda shpirtit ton jeton pamar para sysh qa thon

Vdekja jote shok m'lendoj nuk t'harroj kurr shok ishe nje maturant maturant te kerkoj perher o shok ti nuk je nuk je tash me nuk jeton pushon nen dhe


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Kauzza:

Më Shumë...